Opinie o Nas

Panasonic DP-MB311EU

Dostępność: brak towaru
Cena: 2 250,00 zł 2250.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Panasonic
Kod produktu: 835

Opis

  • Szybki druk z prędkością 30 str./min
  • Dwustronne drukowanie i kopiowanie z prędkością 28 str./min
  • Połączenia Wi-Fi oraz Gigabit
  • Bezpieczne drukowanie plików PDF chronionych hasłem
  • Pamięć 768 MB
  • Rzeczywista rozdzielczość wydruku do poziomu 1200 x 1200 dpi
  • Drukowanie zdalne z urządzeń mobilnych
  • Rozbudowane funkcje faksu

Urządzenie wielofunkcyjne DP-MB311 zapewnia wysoką wydajność i jest wyposażone w nowy standard łączności Wi-Fi, który umożliwia drukowanie zdalne z urządzeń przenośnych.  

Niezwykle wytrzymała konstrukcja i wysoka wydajność tonera pozwalająca na wydruk 8000 stron sprawiają, że drukowanie dwustronne na urządzeniu DP-MB311 jest szybkie, a maksymalny cykl pracy wynosi 100 000 stron. Te parametry doskonale odpowiadają potrzebom dużych firm, w których na co dzień wydruki powstają w ogromnej ilości.

Wysoka wydajność, bogactwo funkcji i długie cykle pracy urządzenia DP-MB311 umożliwiają niezwykle tanie kopiowanie, przekładając się na wyjątkowo niski całkowity koszt użytkowania.

Szybkie drukowanie dwustronne. Drukowanie na jednej stronie może być nieefektywne i nieekonomiczne. Z tego powodu urządzenie DP-MB311 umożliwia drukowanie dwustronne. Konwencjonalne urządzenia wielofunkcyjne drukujące w formacie A4 odwracają każdą stronę po kolei, co skutkuje niską wydajnością. Natomiast urządzenie DP-MB311 standardowo umożliwia szybkie drukowanie dwustronne z niemal taką samą szybkością* jak drukowanie jednostronne.


Wydajność drukowania dwustronnego urządzenia DP-MB311 wynosi 93%.

Łączność Wi-Fi oraz Gigabit
Urządzenie DP-MB311 oferuje łączność Wi-Fi (i Gigabit), umożliwiając szybki dostęp do materiałów w sieci bez konieczności korzystania z kabla. 

Użytkownicy mogą również drukować zdalnie z urządzeń przenośnych takich jak smartfony i tablety. Aplikacje drukowania mobilnego lub usługi Google Cloud Print pozwalają na drukowanie bezpośrednio z tych urządzeń.

Bezpieczne drukowanie
Wpisanie hasła na urządzeniu DP-MB311 wystarczy, aby skanować dokumenty w postaci chronionych hasłem plików PDF. Tworzenie takich poufnych dokumentów i formularzy jest proste, a ważna treść pozostaje zabezpieczona.

Łatwe zarządzanie książką adresową
Dzięki usłudze LDAP (Lightweight Directory Access Protocol) nie ma potrzeby edytowania książki adresowej na urządzeniu DP-MB311. Takie dane jak adresy e-mail i numery faksu zarejestrowane w bazach danych katalogów są dostępne z sieci i można je przesłać bezpośrednio na urządzenie.

Tryb Eco
Na panelu sterowania znajduje się dedykowany przycisk ECO. Jego naciśnięcie aktywuje dwie funkcje oszczędzania energii. Pierwszą z nich jest ustawienie odstępu czasu przed przejściem drukarki w tryb oszczędzania energii na jedną minutę. Druga polega na automatycznym ustawieniu trybów 2-w-1 oraz drukowania dwustronnego, co pozwala skutecznie oszczędzać papier i energię.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl