Opinie o Nas

KX-UDT131 słuchawka DECT Panasonic

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 189,00 zł 1189.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Panasonic
Kod produktu: 1098

Opis

  • Wysoka jakość głosu podczas transmisji szerokopasmowej
  • Redukcja szumów w tle
  • System głośnomówiący z trybem pełnego dupleksu 
  • Aktualizowanie w trybie Over the Air
  • Sygnalizowanie połączeń przychodzących wibracjami
  • Stopień ochrony IP65 (IEC529)
  • Książka telefoniczna na 500 numerów
  • Wbudowany moduł Bluetooth
  • Podłączanie zestawu słuchawkowego do gniazda 2,5 mm
  • Zgodność z systemami NS1000

W nowej serii produktów firmy Panasonic dostępne są między innymi trzy nowe telefony DECT oraz nowa, 4-kanałowa stacja bazowa DECT gwarantująca jakość głosu HD.

Dzięki dostępnemu w obu modelach słuchawek trybowi pełnego dupleksu, systemowi głośnomówiącemu, a także obsłudze zestawów słuchawkowych użytkownicy mają wiele możliwości swobodnego prowadzenia rozmów bez użycia rąk.

Telefon KX-UDT131 doskonale sprawdza się w trudnych warunkach — jest odporny na upadki na beton oraz na pył wytwarzany przez silniki diesela. Słuchawka została zaprojektowana tak, aby można było ją łatwo obsługiwać bez zdejmowania rękawicy. Obsługuje też łączność Bluetooth — wystarczy podłączyć zestaw słuchawkowy, aby prowadzić rozmowy bez odrywania się od pracy.

Urządzenia z tej serii działają niezależnie od platformy i mogą współpracować z każdą usługą zgodną z SIP, gwarantując wysoką jakość komunikacji bezprzewodowej w każdej firmie. Możliwość tworzenia sieci składających się z maksymalnie 128 stacji bazowych i 255 słuchawek.

Prosta konfiguracja
Wpisy w książce adresowej telefonu można edytować za pomocą prostego interfejsu komputerowego, wysyłając zmiany i aktualizacje w technologii Over the Air. Opcja przypisania do każdego kontaktu nawet 5 numerów ułatwia aktualizowanie i porządkowanie wszystkich danych.

Jakość dźwięku
Panasonic wie, że tylko najwyższa jakość dźwięku gwarantuje precyzyjne przekazanie komunikatu. Podobnie jak inne terminale SIP naszej produkcji nowe urządzenia DECT powiązane z terminalami SIP gwarantują krystalicznie czysty dźwięk dzięki koderowi-dekoderowi G.722 do transmisji szerokopasmowej. Dzięki ulepszonej technologii przetwarzania dźwięku firmy Panasonic udoskonalone systemy transmisji radiowej gwarantują doskonałą jakość audio nawet w miejscach o słabym zasięgu. Ulepszono również wydajność w głośnym otoczeniu — dźwięki dobiegające z tła są wykrywane i redukowane, co zapewnia optymalną wydajność w miejscach o wysokim poziomie hałasu w otoczeniu. Automatyczna kontrola głośności także poprawia jakość dźwięku.

Telefony DECT SIP działające w wielu strefach
Opcja płynnego przekazywania połączeń między telefonami DECT umożliwia pozostawanie w kontakcie z dowolnego miejsca w organizacji — przemieszczanie się między stacjami bazowymi w tej samej grupie synchronizacji jest zupełnie bezproblemowe.

Zgodność
Seria została opracowana na podstawie architektury działającej niezależnie od serwera SIP, co zapewnia zgodność z wieloma urządzeniami. Stacja bazowa KX-UDS124 została certyfikowana do użycia z rozwiązaniami Asterisk firmy Digium oraz BroadWorks firmy BroadSoft.

Wszechstronność
Rozwiązania SIP DECT umożliwiają przesyłanie głosu i informacji o ruchu do stacji bazowych za pośrednictwem posiadanej infrastruktury sieciowej — nie jest wymagane dodatkowe okablowanie. Konserwacja systemu jest prosta i można ją przeprowadzać zdalnie za pomocą dowolnego podłączonego do sieci komputera. Stacje bazowe można bardzo łatwo instalować dzięki zaawansowanemu, a jednocześnie prostemu w obsłudze systemowi do administracji zdalnej.

- See more at: http://business.panasonic.pl/rozwiazania-komunikacyjne/produkty-i-akcesoria/pbx/sip/systemy-sip-dla-firm/wielokomorkowy-system-sip-dect/kx-udt131#sthash.cOmDjwcs.dpuf
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl